Mecz Jastrzębie - Olimpia Grudziądz zakończony wynikiem 3-2 dnia 2023-09-25 18:15 na stadionie Stadion Miejski

Jastrzębie - Olimpia Grudziądz wynik 3-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Jastrzębie oraz Olimpia Grudziądz wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Dnia 2023-09-25 18:15 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 10 pomiędzy Jastrzębie a Olimpia Grudziądz.

Gole strzelali: K. Kurowski 2' 0-1 João Guilherme 67' 1-1 B. Boruń 74' 2-1 Ricardo Vaz 79' 3-1

Żółte kartki Jastrzębie: P. Lech 11' B. Borun 28'

Żółte kartki Olimpia Grudziądz: K. Gutowski 29' R. Kobryn 44' M. Sopocko 76' D. Kostkowski 77'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Olimpia Grudziądz:

Główny sędzia meczu - K. Paszkiewicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Jastrzębie stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Olimpia Grudziądz zmierzy się z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź II oraz Stal Stalowa Wola.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Fascynujące piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak P. Lech K. Gutowski nieustannie serwują wyborowym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na bezlitosne faule zakończone żółtym kartonikiem, niezwykłe bramki oraz asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się niezwykle zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to spotkania mało interesujące. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich oraz śledzić spotkania sportowe popularnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Jastrzębie oraz Olimpia Grudziądz i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.