Dnia 2023-11-04 12:30 odbyło się spotkanie Kalisz vs Olimpia Grudziądz zakończone wynikiem 2-2

W sobotę, dnia 4 listopada 2023 roku o godzinie 12:30, na Stadionie OSRiR odbył się emocjonujący mecz w ramach 16. kolejki II Ligi - East pomiędzy drużynami Kalisz oraz Olimpia Grudziądz. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, zarówno po zakończeniu regulaminowego czasu gry, jak i po dogrywce. Sędzią głównym tego spotkania był K. Paszkiewicz.

Mecz pomiędzy drużynami: Kalisz oraz Olimpia Grudziądz

W sobotnie popołudnie doszło do spotkania pomiędzy drużynami Kalisza i Olimpii Grudziądz na stadionie OSRiR. Mecz odbywał się w ramach 16. kolejki II ligi - East.

Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a emocje sięgały zenitu, gdyż wynik na przerwę także wskazywał na remis 2-2. Mimo dogrywki, ostatecznie nie padły już żadne bramki, a o losach meczu zadecydowały rzuty karne.

Bramki

Bramki padły w następujących minutach meczu: A. Papikyan 13' zdobył gola dla Olimpii, na co odpowiedział M. Żebrowski 17' bramką dla Kalisza, po chwili K. Gutowski 32' strzelił bramkę na korzyść Olimpii, a H. Sobol 41' ponownie doprowadził do wyrównania dla Kalisza.

Kartki

W trakcie meczu arbiter pokazał żółte kartki dla obu drużyn. Dla drużyny gospodarzy kartki obejrzały: W. Smolinski w 61' oraz F. Szewczyk w 86'. Z kolei zawodnicy Olimpii, K. Kurowski otrzymał żółtą kartkę w 28', a K. Cherniy w 59'.

Sędzia

Mecz sędziował K. Paszkiewicz, który sprawnie prowadził spotkanie, nie pozwalając emocjom wypłynąć poza sportowe ramy.

Następne mecze dla Kalisz to spotkania z SKRĄ Częstochowa, Radunią Stężyca oraz Zagłębiem Lubin II. Natomiast Olimpia Grudziądz zmierzy się z drużynami Hutnika Kraków, Sandecji Nowy Sącz oraz Polonii Bytom.